Azure-Banner

teklif deneyin

 image013

Daha fazlasını yapın

Herhangi bir geliştirici ya da BT uzmanı Azure ile verimli olabilir. Tümleşik araçlar, önceden oluşturulan şablonları ve yönetilen hizmetleri, zaten sahip olduğunuz yetenekleri ve bildiğiniz teknolojileri kullanarak kurumsal ve mobil uygulamaları, Web ve Nesnelerin İnterneti (IoT) uygulamalarını oluşturmayı ve yönetmeyi kolaylaştırır. Microsoft ayrıca, Gartner Magic Quadrants sınıflandırmasında Hizmet Olarak Bulut Altyapısı, Hizmet Olarak Uygulama Platformu ve Bulut Depolama Hizmetleri için iki yıl üst üste Lider olarak konumlandırılan tek satıcıdır.

 

Açık ve esnek bir platform kullanın

Azure; en geniş işletim sistemi, programlama dili, çerçeve, araç, veritabanı ve cihaz yelpazesini destekler. Linux kapsayıcılarını Docker tümleştirmesiyle çalıştırın; JavaScript, Python, .NET, PHP, Java ve Node.js kullanarak uygulamalar oluşturun; iOS, Android ve Windows cihazlar için arka uçlar oluşturun. Azure, milyonlarca geliştirici ve BT profesyoneli tarafından kullanılmakta olan teknolojileri destekler.

 

 image015
 image017

Mevcut BT’nizi genişletin

Bazı bulut sağlayıcıları veri merkeziniz ile bulutunuz arasında seçim yapmanızı ister. En büyük güvenli özel bağlantı ağı, karma veritabanı ve depolama çözümleri ve veri dayanıklılığı ile şifreleme özellikleri aracılığıyla mevcut BT ortamınız ile kolayca tümleşen Azure, varlıklarınızın tam olarak ihtiyaç duyduğunuz yerde kalmasını sağlar. Azure Stack ile Azure’u kendi veri merkezinizde bile çalıştırabilirsiniz. Azure karma bulut çözümleri, şunlardan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar: daha fazla BT seçeneği ile daha az karmaşıklık ve düşük maliyet.

 

İhtiyacınıza göre ölçeklendirin, kullandıkça ödeyin

Azure’un kullandıkça öde hizmetlerinin ölçeği hızla büyültüp küçültülebilir, böylece sadece kullandığınız hizmet için ücret ödersiniz. Dakikalık faturalama ve işlem, depolama, bant genişliği gibi popüler altyapı hizmetleri için rakip firmalarla rekabetçi fiyatlar konusundaki taahhüdümüz, performansa her zaman en iyi fiyatlarla sahip olacağınız anlamına gelir.

 

 image019
 image021

Verilerinizi koruyun

Bazı kuruluşların buluta karşı temkinli yaklaşmaya devam ettiğini biliyoruz. Bu nedenle Microsoft, verilerinizin korunması ve gizliliği konusunda sektöre öncülük eden bir taahhüt vermiştir. Katı AB gizlilik yasalarına bağlılığımız sayesinde Avrupa Birliği’nin veri koruma yetkilileri tarafından tanınan ilk bulut sağlayıcısı olduk. Microsoft ayrıca yeni uluslararası bulut gizlilik standardı ISO 27018’i benimseyen ilk büyük bulut sağlayıcısı oldu. Ayrıca, ABD kamu kurumlarının sıkı uyumluluk gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmış Azure’un bağımsız bir sürümü olan Azure Kamu’yu piyasaya sürdük.

 

Uygulamalarınızı her yerde çalıştırın

Azure, Microsoft tarafından yönetilen veri merkezlerinden oluşan dünya çapındaki bir ağda çalışır ve 22 bölgede hizmet verir. Bu rakam, Amazon Web Services ve Google Cloud’un toplam ülke ve bölge sayısından fazladır. Bu hızla büyüyen global ayak izi, size uygulamaları çalıştırmaya ve mükemmel müşteri performansı sağlamaya yönelik birçok seçenek sunar. Azure ayrıca, Çin anakarasındaki çok uluslu ilk bulut sağlayıcısıdır.

 

 image023
 image025

Sırtınızı güvenilir bir buluta dayayın

Azure, küçük geliştirme ve test projelerinden global ürün sunumlarına kadar her türlü iş yükünü işlemek için tasarlanmıştır. Fortune 500 şirketlerinin %57’sinden fazlası, hizmetlerde kurumsal düzeyde SLA’lar, 7/24 teknik destek ve tüm gün hizmet durumu izleme olanağı sunan Azure’a güveniyor. Müşterilerimiz arasında Skanska, Heineken, 3M, Dyson, Paul Smith, Mazda, GE Healthcare, Trek, McKesson, Milliman, Towers Watson, NBC Sports, TVB ve daha birçok sayıda şirket yer alıyor.

 

teklif deneyin

azure