Office 365-Banner

Microsoft Office 365 Hakkında Genel Bilgiler

Microsoft tarafından dünya sınıfı veri merkezlerinde barındırılan ve size bir abonelik hizmeti olarak sağlanan kurumsal sınıf, gelişmiş güvenlikli bir yazılım olan Microsoft®Office 365, kullanıcılara aşina oldukları ve güvendikleri uygulamaların bulut tabanlı sürümlerini sunar.
Microsoft Office 365, tanıdık Microsoft Office masaüstü paketi olan Microsoft®Office Professional Plus ile aşağıdaki Microsoft iletişim ve birlikte çalışma hizmetlerinin bulut tabanlı yeni nesil sürümlerini bir araya getirir: Microsoft®Exchange Online, Microsoft®Office SharePoint® Online ve Microsoft®Lync™ Online. Bağımsız uzmanlar ve kiosk çalışanlarından küçük, orta ölçekli ve büyük kurumlara ve kamu kurumlarından eğitim kurumlarına kadar Microsoft Office 365, değerli personel kaynaklarını özgürleştirirken zaman ve paradan tasarruf sağlar.
Microsoft Office 365 aşağıdaki teklifleri içerir:

Microsoft Office Professional Plus—Microsoft Office uygulamalarının bulut hizmetlerine sorunsuz bir şekilde bağlanan ve bilgisayarlar, telefonlar ve tarayıcılarda üstün verimlilik sağlayan en son sürümüdür.* Microsoft®Word, Excel®, PowerPoint® ve OneNote® uygulamalarının çevrimiçi tamamlayıcıları olan, belgelerin doğrudan tarayıcıdan incelenmesini ve düzenlenmesini sağlayan Office Web Uygulamalarını içerir.

Microsoft Exchange Online—Bulut tabanlı e-postanın faydaları, Exchange Server uygulamasının yıllardır sağlamakta olduğu kurumsal sınıf özelliklerden ödün vermeden, en güncel antivirüs ve istenmeyen posta engelleme çözümleri ile birleştirilmiştir. Hemen her mobil telefondan,* sesli posta, birleşik mesajlaşma ve arşiv seçenekleri ile e-posta erişimi sağlama özelliği içerir.

Microsoft SharePoint Online—Bulut tabanlı hizmetler ekiplere, iş arkadaşları, iş ortakları ve müşterileri birleştiren siteler oluşturmaları için merkezi konumlar sağlar. Kurumsal sosyal ağ ve özelleştirme seçenekleri içerir.

Microsoft Lync Online—İletişim durumu, anında mesajlaşma, sesli/görüntülü görüşme ve bilgisayar, ses, video ve web konferansını bir araya getiren zengin çevrimiçi toplantı deneyimi özellikleri ile sezgisel iletişim. İş arkadaşları, müşteriler ve iş ortaklarıyla etkileşimi düzensiz iletişimden daha fazla işbirliği içinde, bağlayıcı ve yararlı bir deneyime dönüştürün.


Office PaketiArtık PC ve Mac bilgisayarlarınıza yönelikyeni Office 2016 uygulamaları dahil Her zaman şu uygulamaların en son sürümüne sahip olun:image001En iyi çalışma yönteminizi (klavye, kalem veya dokunmatik ekran) kullanarak fikirlerinizi yakalayın.Excel’de modelinizi tanıyan ve verileri otomatik olarak tamamlayan araçlarla bilgileri kolayca biçimlendirin.Kendi mükemmel görünümlü Word belgelerinizi oluşturmak için PDF’lerdeki içeriği kolayca bir araya getirin.Markanıza ve müşterilerinize uyacak şekilde özelleştirilmiş pazarlama malzemeleri tasarlayın.

 

image002
Bilgisayarlarda, tabletlerde ve telefonlarda Office
PC’lerde, Mac’lerde, Windows tabletlerde, iPad® ve Android™ tabletlerde ve diğer mobil cihazlarda yüklenmiş, tam bir Office deneyiminin tadını çıkarın. Her kullanıcı Office’i 5 PC veya Mac’e, 5 tablete (Windows, iPad ve Android) ve 5 telefona yükleyebilir.

 

 

Tanıdık Office Araçları


Ayrıca Şu Çevirimiçi Hizmetler de Sağlanır

image003
E-Posta ve Takvimler
Masaüstünüzden veya Outlook Web App aracılığıyla web tarayıcısından erişebildiğiniz zengin ve tanıdık Outlook deneyimiyle kurumsal e-postayı kullanın. Kullanıcı başına 50 GB posta kutusu elde edin ve en fazla 150 MB büyüklüğünde ekler gönderin.
image004
Çevirimiçi Konferans
Tek tıklamayla ekran paylaşımını ve HD görüntülü konferans özelliğini kullanarak sesli ve görüntülü çevrimiçi toplantılara ev sahipliği yapın
image005
Anlık ileti ve Skype Bağlantısı
Anlık ileti, sesli ve görüntülü arama aracılığıyla diğer Skype Kurumsal kullanıcılarıyla bağlantı kurun ve çevrimiçi durumunuzu kullanarak diğer kişilerin uygunluk durumunuzu bilmesini sağlayın. Skype kullanıcıları ile iletişim durumu, anlık ileti ve sesli arama paylaşın.
image006
Kurumsal Sosyal Ağ
Yammer işbirliği yazılımı ve iş uygulamaları, çalışanlarınızın doğru kişilerle bağlantı kurmasına, ekipler arasında bilgi paylaşmasına ve daha hızlı ilerleyebilmek için projeler çerçevesinde organize olmasına olanak tanır.
image007
Office Online
Tarayıcıda Word, OneNote, PowerPoint ve Excel belgeleri oluşturun.
image008
Profesyonel Dijital Anlatım Araçları
Yeni Office 365 uygulaması Sway ile cazip, etkileşimli web tabanlı raporları, sunuları, bültenleri, eğitimleri ve daha birçok malzemeyi doğrudan telefonunuzdan, tabletinizden veya tarayıcınızdan kolayca oluşturabilirsiniz. Sway’ler kolayca paylaşılabilir ve her türlü ekranda harika görünür.
image009
Dosya Depolama ve Paylaşma
OneDrive İş, belgelerine hemen her yerden erişebilmeleri için her kullanıcıya 1 TB depolama alanı sağlar. Dosyaları kuruluşunuzun içindeki ve dışındaki diğer kişilerle paylaşın, her dosyayı kimlerin görebileceğini ve düzenleyebileceğini denetleyin ve dosyaları bilgisayarlarla ve cihazlarla kolayca eşitleyin.
image010
Ekip Siteleri
10 GB temel depolama ve kullanıcı başına ek 500 MB depolama alanıyla, belge erişimini ve paylaşımını kolaylaştırın.
image011
Arama ve Bulma
Olan bitenden haberdar olun. Office 365 genelinde kişiselleştirilmiş fikirlere göre içerik arayın ve bulun. Office Delve, Office Graph tarafından desteklenecek olan ilk deneyimdir. Office Graph, her kullanıcının davranışından ve içerikle, konularla ve kişilerle ilişkilerinden türetilen çözümlenmiş işaretlerin veya fikirlerin bir derlemesidir.